nadace VIA
leadershipsAid (ber to osobně)
 

Home

Vaše příběhy

Povedlo se ti dneska něco? Máš z něčeho radost a chceš to sdílet? Nenechávej si svůj příběh jen pro sebe.Tady máš prostor!

Může to být i úplná maličkost. Něco, co potěší tebe i okolí.

video
Kam s bio odpadem? Ptala se Tereza. Nedávno našla řešení! Od té doby spokojeně kompostuje.

Pošli příběh, fotku nebo video

Pošli
Ber to osobně

O Leadership Aid
ber to osobně

Leadership AID je projekt Nadace Via na podporu vůdčích osobností neziskovek a alternativy. Nabízí ti dovednosti, sebezkušenost, asistenci, praxi, sdílení a prostor pro tvůj růst.

Leadership AID je určen lidem, pro které je normální dávat energii do toho, co jim dává smysl a baví je. Nechtějí za sebe nechat rozhodovat druhé. Za to, co dělají, přijímají odpovědnost a nebojí se chybovat. Pochybují a občas začínají úplně znovu.

Věk, zkušenost, postavení – nic z toho není limitující.

Nemáme přichystanou žádnou definici ideálního leadera a už vůbec ne snadný způsob, jak se jím stát. Věříme, že leadership každého z nás je autentická věc. Proto si svou cestu musí najít každý sám. I v procesu hledání, jeho způsobu a intenzitě se velmi lišíme. Různí jsme také v potřebě komunikace a sdílení.

více

Co se děje

Otevřené setkání skupiny "Jak to dát?"

24.11.14
Přijměte pozvánku na prosincové setkání skupiny "Jak to dát?" k tématu "Motivace a růst dobrovolnic a dobrovolníků". ...více

Otevřené setkání pracovní skupiny "Ber to osobně"

11.11.14
Zveme na otevřené setkání pracovní skupiny Ber to osobně. Tentokrát budeme diskutovat s Helenou Kurzweilovou, která nám představí koncept nenásilné komunikace. ...více
1 | 2 | 3 | 4 | .. | 8 | »
© 2012 - leadershipaid; kontakt:
Webdesign Michal Michelle Siml (a Šárka Vašků); realizace a publikační systém Toolkit - Econnect